Eskidji’den , Varyap Gayrimenkulleri Açık Artırması….

Eskidji’den , Varyap Gayrimenkulleri Açık Artırması….

0 702

İstanbul Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Pendik’te, yeni bir iş ve yaşam projesi Varyap Plaza’da bulunan 278 işyerinden, son 39 dükkân ve 22 ofis ile plazaya komşu 1 adet arsa, Peşin ve 24 ay vadeli seçenekleri ile 27 Aralık 2016 Salı saat 14.00’te Eskidji Merkez binasında düzenlenecek olan müzayede ile satışa sunulacak.

Gayrimenkullerin yer aldığı Varyap Plaza, 7.300 metrekarelik arsaya inşa edilmiş 43.000 m2 kapalı alana sahip, ofis ve ticari birimlerin yer aldığı 9 katlı tek bloktan oluşan yatay mimarisi yanında, Panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Varyap bütün projelerinde olduğu gibi Varyap Plaza’da da “Yeşil Bina” kriterlerini yerine getirerek, bölgedeki ilk yeşil bina ofis yatırımını hayata geçirdi.

E-5 karayoluna cepheli, Anadolu yakasının ilk yatay ofis projesi olan Varyap Plaza; Sabiha Gökçen Havaalanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi, Pendik Marina ve kesinleşen Metro İstasyonuna yakın konumuyla öne çıkıyor ve E-5 karayolu üzerinde direkt giriş çıkışı ile ofis sahipleri için ideal bir adres seçeneği oluyor. Özellikle yapı ve gıda marketleri, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, kargo şirketleri, mali müşavirler, gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ’ler; kullanım veya yatırım için Varyap Plaza Pendik’i tercih ediyor.

Yaşamın başladığı plazada, teslime hazır, hemen kiralanabilir nitelikte ve tapu devrinin hemen yapılabileceği; ofislerin 2.574.-TL, dükkanların 4.765.-TL’den başlayan (%18 KDV Dahil) metrekare birim fiyatlarıyla satışa sunulacağı müzayedede, 908 m2 konut imarlı arsa için ise 3.000.000.-TL başlangıç fiyatı belirlendi. Arsa fiyatına ofis sahibi olma fırsatı sunulan müzayedeye yoğun ilgi bekleniyor.

YORUM YOK

Yorum yazın